Kontakt

Můžete nás vidět:
KaSS Střelnice, Střelniční 256/1
737 01 Český Těšín
Email: info@tkmarendi.cz

 

 

trenéři

 


Profesionální mistr ČR 2008, 2009, 2010
Mistr ČR v latinskoamerických tancích 2007

Profesionální tanečník, lektor, choreograf a trenér sportovních tanečních párů – Mistrů republiky. Tančí více než 20 let. Je několikanásobný Mistr ČR v latinsko-amerických tancích. V roce 2014 získal oficiálně licenci trenéra a porotce II. třídy v Českém svazu tanečního sportu. Jeho velká láska je sport. Dříve hrával fotbal, ale tanec zvítězil. Celý život zasvětil tréninkům a soutěžím. Jeho další tituly jsou několikanásobný Mistr ČR Družstev, Vícemistr Central Europe, 2. Vícemistr Europian Cup. Dosáhl nejen na 8. místo světového žebříčku IDSF v latinsko-amerických tancích, ale byl i finalistou MS v Show dance.

V Českém Těšíně založil s manželkou taneční klub Marendi. Kromě výuky společenského tance se hlavně specializuje na trénování sportovních párů.

 

 

Profesionální mistryně ČR 2008, 2009, 2010

Mistryně ČR v latinskoamerických tancích 2007


Profesionální tanečnice, lektorka a trenérka sportovních parů. Tančí více než 22 let. Je několikanásobná Mistryně ČR v latinsko-amerických tancích. V roce 2014 získala oficiálně licenci trenéra a porotce II. třídy v Českém svazu tanečního sportu.

Její hobby – tanec, se stal důležitým momentem a krokem v jejím životě. Veškerý čas věnovala tréninkům a soutěžím. Její další tituly jsou několikanásobná Mistryně ČR Družstev, Vícemistryně Central Europe, 2. Vícemistryně Europian Cup. Dále byla finalistkou MS v Show dance. Také dosáhla na 8. místo světového žebříčku IDSF v latinsko-amerických tancích.

Spolu s manželem založila taneční klub jménem Marendi v Českém Těšíně. Specializuje se na trénování sportovních párů nejen v ČR, ale i v zahraničí.

 

Profesionální tanečník, lektor, choreograf a trenér sportovních tanečních párů – Mistrů republiky. Tančí více než 20 let. Je několikanásobný Mistr ČR v latinsko-amerických tancích. Jeho další tituly jsou několikanásobný Mistr ČR Družstev, semifinalista MS v latinsko-amerických tancích a semifinalista MS v Show dance. Aktuálně s partnerkou Annou Kaczmarek účastní se mezinárodních soutěžích WDC v Polsku, Řecku, Francii a Litvě, gde získává finalové a medailové umístění.

Specializuje se na trénování sportovních párů. Je hlavním zodpovědným lektorem za všechny taneční kroužky pro děti.

 

Profesionální tanečnice, lektorka a trenérka sportovních parů. Tančí více než 15 let. Je několikanásobná finalistka Mistroství Polska v latinsko-amerických tancích, několikanásobná finalistka Světového pohárů World Cup a členkyně polského národního týmu. Aktuálně s partnerem Filipem Swětíkém zastupuje Čeksou Republiku na mezinárodních soutěžích WDC. Účastní se turnajů v Polsku, Řecku, Francii a Litvě, gde získává finalové a medailové umístění.

Specializuje se na trénování sportovních párů, vede taky taneční kroužky pro děti.