Kontakt - taneční klub marendi


Jsme taneční klub, který působí v oblasti Ostravska, Těšínska a také v Kutné hoře a okolí. Taneční klub se soustřeďuje na výuku latinskoamerických a standardních tanců jak pro děti a mládež, tak pro dospělé a seniory.


Můžete nás vidět:
KaSS Střelnice, Střelniční 256/1
737 01 Český Těšín
Email: info@tkmarendi.cz

 

 

trenéři

 


Mistr ČR v latinskoamerických tancích 

Profesionální tanečník, lektor, choreograf a trenér sportovních tanečních párů – Mistrů republiky. Tančí více než 20 let. Je několikanásobný Mistr ČR v latinsko-amerických tancích. V roce 2014 získal oficiálně licenci trenéra a porotce II. třídy v Českém svazu tanečního sportu. Jeho velká láska je sport. Dříve hrával fotbal, ale tanec zvítězil. Celý život zasvětil tréninkům a soutěžím. Jeho další tituly jsou několikanásobný Mistr ČR Družstev, Vícemistr Central Europe, 2. Vícemistr Europian Cup. Dosáhl nejen na 8. místo světového žebříčku IDSF v latinsko-amerických tancích, ale byl i finalistou MS v Show dance.

V Českém Těšíně založil s manželkou taneční klub Marendi. Kromě výuky společenského tance se hlavně specializuje na trénování sportovních párů.

 

 

Mistryně ČR v latinskoamerických tancích 


Profesionální tanečnice, lektorka a trenérka sportovních parů. Tančí více než 22 let. Je několikanásobná Mistryně ČR v latinsko-amerických tancích. V roce 2014 získala oficiálně licenci trenéra a porotce II. třídy v Českém svazu tanečního sportu.

Její hobby – tanec, se stal důležitým momentem a krokem v jejím životě. Veškerý čas věnovala tréninkům a soutěžím. Její další tituly jsou několikanásobná Mistryně ČR Družstev, Vícemistryně Central Europe, 2. Vícemistryně Europian Cup. Dále byla finalistkou MS v Show dance. Také dosáhla na 8. místo světového žebříčku IDSF v latinsko-amerických tancích.

Spolu s manželem založila taneční klub jménem Marendi v Českém Těšíně.  Specializuje se na trénování sportovních párů nejen v ČR, ale i v zahraničí.

 

Mistr ČR v latinskoamerických tancích 

Profesionální tanečník, lektor, choreograf a trenér sportovních tanečních párů - Mistrů republiky, taneční partner a lektor PRO-AM.  Tančí více než 20 let. Je několikanásobný Mistr ČR v latinsko-amerických tancích. Jeho další tituly jsou několikanásobný Mistr ČR Družstev, semifinalista MS v latinsko-amerických tancích a semifinalista MS v Show dance. Aktuálně s partnerkou Annou Swětíkovou se účastní mezinárodních soutěžích WDC v Polsku, Německu, Řecku, Francii, Litvě a v Indonesii, kde získává finalové a medailové umístění.


Specializuje se na trénování sportovních párů a PRO-AM. Je hlavním zodpovědným lektorem za všechny taneční kroužky pro děti.

 

Profesionální tanečnice, lektorka a trenérka sportovních parů. Tančí více než 15 let. Je Mistryně ČR v latinsko-amerických tancích, několikanásobná finalistka Mistroství Polska v latinsko-amerických tancích a finalistka Světového Pohárů. Aktuálně s partnerem Filipem Swětíkém zastupuje Českou Republiku na mezinárodních soutěžích WDC. Účastní se turnajů v Polsku, Německu, Řecku, Francii, Litvě a v Indonesii, kde získává finalové a medailové umístění.

Specializuje se na trénování sportovních párů, vede taky taneční kroužky pro děti.